نتایج جستجو برای عبارت :

MAMA

نام: مامان
امتیاز MDL: 8.3 از میانگین رای 558 نفر
ژانرها: خانوادگی، درام، عاشقانه، ملودرام
شبکه: MBC
تعداد قسمت ها: 24
کشور: کره جنوبی
روزهای پخش: شنبه, یکشنبه
تاریخ پخش: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۷ مهر ۱۳۹۳
کارگردان: Kim Sang Hyub
ادامه مطلب
دسته بندی : 2020, درام, فانتزی, فراطبیعی, کره جنوبی, کمدی

نام : سلام خداحافظ، مامان - Hi Bye Mama
ژانر : کمدی، درام، فانتزی، فراطبیعی
مدت زمان : 60 دقیقه
تعداد قسمت ها : 16
روزهای پخش : شنبه، یک شنبه
سال انتشار : 2020
شبکه پخش : tvN
کشور سازنده : کره جنوبی
نویسنده : Kwon Hye Joo
کارگردان : Yoo Je Won
بازیگران : Kim Tae Hee، Lee Kyu Hyung، Go Bo Gyeol

ادامه مطلب
دانلود سریال کره ای Mama Fairy and the Woodcutter
با بازی مون چه وون

نام ها: مامان پری و هیزم شکن – افسانه پری گیریونگ
محصول: 2018 کره جنوبی از شبکه tvN
ژانر: عاشقانه | فانتزی | کمدی
تاریخ پخش: 14 آبان 1397 – 05Nov2018
قسمت ها: 16 قسمت
روزهای پخش: دوشنبه و سه شنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: پایان یافته است 
بازیگران:
Moon Chae won – Yoon Hyun min
قسمت 16 (آخر) اضافه شد.
زیرنویس فارسی قسمت 16 اضافه شد.
ادامه مطلب
دانلود فیلم سینمایی mama

بچه ها اگر فیلم ترسناک میبینین پیشنهاد میکنم حتما این فیلم رو ببیین .. من خودم عاشقشم ..
و بازی ای کارگردان از کاراکتر های بچه توی فیلم کشیده عالیه .. خیلی احساسی اشک در بیاره .. 
خلاصه ببینینش قشنگه ..

دانلود فیلم

فقط بچه ها من چون هم زمان داشتم رو چند تا فیلم کار میکردم نمیدونم دقیقا ویس کدومشون روی 480ش فارسی قالب شد .. شاید این فیلم باشه یادم نه ولی اگر این فیلم بود و صدای اصلیشو خواستین بگین بذارم حتما .. جون معمولا یه
سریال کره ای مامان پری و هیزم شکن با زیرنویس فارسیتا قسمت 16(آخر) اضافه شد
زیرنویس فارسی تا قسمت 16(آخر) اضافه شد
مشخصات:

عناوین:계룡선녀전/مامان پری و هیزم شکن-افسانه پری گیریونگ/Mama Fairy and the Woodcutter
ژانر:کمدی،عاشقانه،درام،فانتزی
وضعیت پخش:اتمام پخش
تعداد قسمت ها:16
شبکه پخش:tvN
حجم:200 مگابایتسال تولید:2018
روزهای پخش:دوشنبه و سه شنبه

خلاصه داستان:
این سریال داستان یک پری 699 ساله است که از دوره گوریو تاکنون زندگی کرده؛ از وقتی یه هیزم شکن لباس هاش رو دز
...
استاد شربت سکنجبینش را تا ته خورد. حالش جا آمد. بلند شد. رفت سر قلم و دواتش. روی صفحه بزرگ کاغذی درشت و زیبا نوشت: «زندگی قورباغه زنده ای است که نابینایی آن را با اشتها می خورد».

از داستان "ته خیار" نوشته "هوشنگ مرادی کرمانی"
My mama always said, ‘Life was like a box of chocolates. You never
know you’re gonna get.’ ” – Forrest Gump

جیوان گاسپاریان از شش سالگی شروع به نواختن دودوک کرد و نخستین اجرای او، تکنوازی در گروه رقص و آواز سنتی ارکستر سمفونیک تاتول آلتونیان، در ۲۱ سالگی بود. جیوان گاسپاریان دربارهٔ زندگی و اولین آشنایی اش با دودوک می‌گوید:
«تنها شش سال داشتم. مادرم فوت کرده و پدرم هم به جنگ رفته بود و من در یتیم خانه دوران کودکی سختی را طی می‌کردم. در آن دوره جاهایی بود که مثل سینماهای امروزی فیلم نشان می‌دادند. از آنجا که فیلم‌ها صامت بودند سه نفر نوازنده زیر

نام ها: سلام خداحافظ مامان
محصول: 2020 کره جنوبی از شبکه tvN
ژانر: درام | کمدی | فانتزی
تاریخ پخش: 3 اسفند 1398 – Feb 22, 2020
قسمت ها: 16
روزهای پخش: شنبه و یکشنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: پایان یافته
بازیگران:
Kim Tae Hee – Lee Kyu Hyung
خلاصه داستان:خلاصه داستان: چا یو ری (Kim Tae Hee) مادری است که 5 سال پیش فوت شده است و حالا روح او طی یک پروژه ای به مدت 49 روز به زندگی دوباره بازمیگردد. در همین حال، جو کانگ هوا (Lee Kyu Hyung)  یک جراح است که بعد از فوت همسرش اخلاقش عوض شده، تا ای
Mama said I'd lose my head
If it wasn't fastened on.
Today I guess it wasn't
'Cause while playing with my cousin
It fell off and rolled away
And now it's gone.
And I can't look for it
'Cause my eyes are in it,
And I can't call to it
'Cause my mouth is on it
(Couldn't hear me anyway
'Cause my ears are on it),
Can't even think about it
'Cause my brain is in it.
So I guess I'll sit down
On this rock
And rest for just a minute....
دیوار اشعار  هر روز یک شعر از من و یکی یک شعر در همین موضوع هم از خواننده ها این طوری کلی شعر و کلی درس زندگی یاد میگیریم

خیلی ممنون که سعی میکنید این دیوار اشعار را تمیز نگه دارید و چیزی رو ش نمی نویسید ولی
و این روزها خیلی بیشتر از اون چه لایقش باشم سریع میگذره. خیلی سریع تر از اون که بخوام بفهممش، حسش کنم یا اینکه فرصتی برای تصمیم گیری داشته باشم.
 مثل بزرگراهی که همه چیز با سرعت بالا در حال حرکتن و این منم که یکه و تنها وسط تمام این هرج و مرج مات و مبهوت نظاره گر دنیاییم که خیلی از من دوره.
زمان هیچ وقت دوست خوبی برای من نبوده. گاهی زندگی رو تو لحظات سختی متوقف میکنه و گاهی لحظات خوبم رو سریع تر از اون چیزی که بخوام لمسشون کنم از من می دزده.
اما... ا
حالا تو را می‌فهمم. دردهایت. همیشه در خانه ماندن‌ت. وقتی از خراب شدن گوشی‌ات بی‌قرار بودی، وسط انزوای خانگی که حالا در روزهای قرنطینه درک‌ش می‌کنم. دورانی که تعداد سیگارهایت هر روز بیشتر شد. وقتی درگیر سریال‌های ناتمام تلویزیون شدی. دوره‌ای که وسواس‌ت شدید شد. و وقتی اتاق شد آشیانه‌ات و دیگر تلویزیون تماشا نمی‌کردی.دردهایت شدیدتر شد. استخوان‌هایت ضعیف‌تر. تنهاتر. غمگین‌تر. دنیایت کوچک‌تر. کوچک. کوچک. به اندازه‌ی چهاردیواری اتاق‌ت
موزیک ویدیو جدید بی تی اس 2019 : بی تی اس BTS و ای یو IU برنده جوایزی از طرف فدراسیون خبرنگاران کره شدند. 832 نمایش. 5:08 ... BTS برنده Favourite Music Video Awards در مراسم MAMA 2018.
در آپارات وارد شوید تا ویدیوهای و کانال‌های بهتری بر اساس سلیقه شما پیشنهاد شود وارد .... {Merry Charisma {2019 ... BTS- دومین تیزر منتشر شده از آهنگ جدید بی تی اس.
Tag Archives: موزیک ویدیو جدید بی تی اس. دانلود موزیک ویدیو های ... دانلود موزیک ویدیو های BTS که در سال 2013 منتشـــر شــدند. “No More Dream”.
... (Boy With Luv) feat. Halsey'
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
Endless Tears
Cliff Edge
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دریافت

Kimi no kokoro ni tsutsumareta ai wo chikai...
قلب تو در حالی که عشق نزدیک است محاصره می شود

Nemurenai yoru nando sugitemo nee uketomete
در شبهای بیخوابی مهم نیست که چقدر سعی میکنم مرا قبو
متن و تکست آهنگ جدید ایگی آزیلیا Iggy Azalea به نام Started
Iggy Azalea Started Lyrics

متن آهنگ:
[Chorus]
I started from the bottom and now I'm rich
I got in my bag and I ain’t looked back since
I started to say sorry, but Fu*** that shit
You started out hatin', now you love my drip
I started from the bottom and now I'm rich
I got in my bag and I ain’t looked back since
I started to say sorry, but Fu*** that shit
You started out hatin', now you love my drip
[Verse 1]
Ayy, bit**c, they lookin' at me, they not lookin' at you
I don't mean to be rude, I'm a 10, you a 2
He be blowin' me up like a Fu***in' balloon
I just tell him give me space like the man on the moon
You know that I’m the best, is that why you depressed?
Say you gettin’ a check,
+گـــووگـــــلــ+
Look
If you hadOne shotOr one opportunityTo seize everything you ever wantedIn one momentWould you capture itOr just let it slip?

Yo
His palms are sweaty, knees weak, arms are heavyThere's vomit on his sweater already, mom's spaghettiHe's nervous, but on the surface he looks calm and readyTo drop bombs, but he keeps on forgettin'What he wrote down, the whole crowd goes so loudHe opens his mouth, but the words won't come outHe's chokin', how, everybody's jokin' nowThe clocks run out, times up, over, blaow!Snap back to reality, oh there goes gravityOh, there goes Rabbit, he chokedHe's so mad, but he won't give up that easy? NoHe won't have it, he knows his whole back city's ropesIt don't matter, he's dope, he knows that, but he's brokeHe's so stacked that h
نماز صبح رو که می‌خونم دیگه نمی‌خوابم. دیشب عروسم زنگ زده و گفته امروز نوه‌مو میاره پیشم. می‌دونه که دوست ندارم بچه‌ها طولانی پیشم باشن، ولی این بار دلیل موجهی داره. امروز دفاع داره و نه خودش و نه پدر و مادرش و نه پسرم و نه همسرم و نه دخترام نمی‌تونن بچه رو نگه دارن. همه‌شون میرن اونجا. همه زیادی عروس خانواده رو تحویل می‌گیرن. از خودم یاد گرفتن، بیشتر از دخترام هواشو دارم، گرچه کمتر از اونا دوستش دارم :) حالا یه امروزو یه‌جوری با این دختر آ
زمانی که وارد موزه گورکی شوید از شما می‌خواهند که کفش‌هایتان را داخل کیسه‌ای بگذارید و دفترشان را با نام و کشورتان امضا کنید...
در اینکه جاذبه‌های دیدنی مسکو مختلف است هیچ شکی نیست. و بر هر گردشگری واجب که آنها را ببیند. اما سوال: فکرش را بکنید یک غول چراغ جادو روسی پیدا می‌کنید و به شما می‌گوید فقط بلد است برای 24 ساعت شما را به مسکو ببرد تا همه جایش را ببینید! چه غولِ بی فکری! مگه داریم؟! من اگر بودم بی درنگ می‌پذیرفتم! اما شما چه می‌کنید؟
این رپکن با استفاده از صدای اسلحه ، جیغ و فریاد و تکنیک های عربده کشی به شدت نه تنها عرصه ی موسیقی رپ و هیپ هاپ ایالات متحده آمریکا را درنوردیده بلکه می توان او را در دسته رپکن های گنگستا پدیده ای متفاوت در سطح جهانی نامید . تکاشی سکس ناین با درگیری با دگیم یکی از رپکن های بزرگ آمریکای به اوج شهرت رسید  . تکاشی در سبک گنگ میخواند و از مشهورترین آهنگهایش می توان به KOODA و Billy و FEFE و BEBE و  GUMMO  و  TATI  و STOOPID  و Scum life  و Boozo و  Dummy  و Blood Walk  وWAKA اشاره کرد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها